Esmaspäev, 11. jaanuar 2016 Moedemonstratsioon "Kuidas jaapanlased riietuvad" A, 2A, 3C, 4B, 5AD, 6B B, 2B, 3ABD, 4A D, 5BC, 6C 1

Loading.... (view fulltext now)

Loading....

Loading....

Loading....

Loading....

全文

(1)

TALLINNA XXI KOOLI

XXX KUNSTINÄDAL – JAAPAN

11.-15. jaanuar 2016

芸術の週 - 日本

1 月 11 日 - 1 月 15 日-

2016

Üritustele registreerumine toimub fuajees Torii väravate juures

Igapäevane infominut kooliraadios

Näitus Jaapani müntidest, koostajad Joosep Heinsalu vil! ja Robin Kaiküll 5B, vana maja II korrusel

Haikude kirjutamine emakeele tundide ajal 7.-12. klassides

Sudokudest ja jaapani arvelauast soroban´ist 7-.8. klasside matemaatika ainetundides kõneleb Reijo Sepp 12A

Tsunamist jt looduskatastroofidest 4. klasside loodusõpetuse tundides kõnelevad õp Suursaare õpilased 10. klassidest

(2)

Esmaspäev, 11. jaanuar 2016

1.-6. klassid

7.-9. klassid

10.-12. klassid

Moedemonstratsioon "Kuidas jaapanlased riietuvad"

Korraldab 11C

09.45 – 1A, 2A, 3C, 4B, 5AD, 6B 10.45 – 1B, 2B, 3ABD, 4A 11.45 – 4D, 5BC, 6C 12.45 – 2C, 4C, 6A 13.45 – 1CD, 2D Aulas Kunstinädalast Tiina Meeri 09.15 – 1AB, 3AC 10.00 – 2AB, 3BD 14.00 – 1CD, 2CD Auditooriumis Ringkäik koolimajas Korraldab 11C 09.00 – 6B 10.00 – 1AB, 3AC 10.30 – 2AB, 3BD 11.00 – 4D, 5AB 12.00 – 4C, 5CD, 6C 13.00 – 4AB, 6A 14.30 – 1CD, 2CD

Moedemonstratsioon "Kuidas jaapanlased riietuvad"

Korraldab 11C 11.45 – 7ABC, 8ABC 12.45 – 9ABC Aulas Sumi-e töötuba Õpilaselt 2,50€ klassijuhatajale 09.15 – 7A ja õp Jänes 14.15 – 8B ja õp Tiits Adamson-Ericu muuseumis

Moedemonstratsioon "Kuidas jaapanlased riietuvad"

Korraldab 11C

13.45 – 10ABC, 11ABC, 12ABC Aulas

Mälestustahvlite avamine kunstinädalate algatajatele 09.00 – kutsetega külalised

(3)

Teisipäev, 12. jaanuar 2016

1.-6. klassid

7.-9. klassid

10.-12. klassid

Päikesetõusumaa võlu Tiina Meeri 09.00 – 1AB, 2AB 11.00 – 3B, 6ABC 12.00 – 5ABC Auditooriumis Amaterasu legend Rauno Põld ja 11C 10.00 – 2B, 3BC 11.00 – 1AB, 3D 12.00 – 2A, 2CD 13.00 – 1CD, 3A Aatriumis Modellina Jaapanis Iris Persson 10C 09.00 – 3D, klassis 214 10.00 – 3C, klassis 215 11.00 – 3A, klassis 321 Jaapani toidukultuurist

David Truusa 10A

13.00 – 4ABCD Auditooriumis Kitsune Kristel Jakobson 12C 09.00 – 5D, klassis 208 Sumi-e töötuba Õpilaselt 2,50€ klassijuhatajale 08.30 – 7B ja õp Jänes 14.15 – 8C ja õp Soobik Adamson-Ericu muuseumis

Jaapani keele tund ja origami praktiline töö

Järveotsa Gümnaasiumi õpilased

10.00-11.00 – 7AC, 8AC, 9B oma klassiruumis, käärid igaühel

kaasas

Jaapani keele tund ja origami praktiline töö

Järveotsa Gümnaasiumi õpilased

11.00-12.00 – 7B, 8B, 9AC oma klassiruumis, käärid igaühel

kaasas

LEGO robotid ja jaapani robotid

12.00-14.30 – 15 õpilast 8. klassidest reg alusel à 8,00 EUR TTÜ Mektory

Jaapani keele tund ja origami praktiline töö

Järveotsa Gümnaasiumi jaapani keele õpetaja Hiroyuki Sonobe

10.00-11.00 – 20 õpilast reg alusel, käärid igaühel kaasas Kammersaalis

14.00-15.45 – XXX kunstinädala avamine Avaloeng „Jaapani popkultuurist“

Eri Miyano, Tartu Ülikool

(4)

Kolmapäev, 13. jaanuar 2016

1.-6. klassid

7.-9. klassid

10.-12. klassid

Elavad pildid Jaapani ajaloost

Korraldab 11C ja Kahrut Eller vil!

09.00 – 1AB, 3D, 4D, 5B, 5D 10.00 – 2AB, 3AB, 4AC, 6A 11.00 – 3C, 4B, 5A 12.00 – 2C, 5C, 6C 13.00 – 1CD, 2D, 6B Aulas

Põliskoeratõu akita esitlus

Maarika Paun

10.00-10.45 – 4B 11.00-11.45 – 4A Klassis

Elavad pildid Jaapani ajaloost

Korraldab 11C ja Kahrut Eller vil!

09.00 – 7B, 8C 10.00 – 8A 11.00 – 7C, 8B 12.00 – 9B, 9C 13.00 – 7A, 8C, 9A Aulas

Nissani keskuse külastus

10.00-11.00 – 9.-11. klasside 15 poissi reg alusel Nissani keskuses

Noorte elust Jaapanis

Henry Kopra

10.00-10.45 – 7ABC Auditoorium

Animatsiooni töötuba, Eesti Nukufilm 11.00-13.30 – 20 õpilast reg alusel à 8,00 EUR Kammersaalis

Jaapani köök ja toitumistavad

David Truusa 10A

09.00 – 9ABC 14.00 – 8ABC Auditoorium

15.00 – Karate-do filosoofia ja demonstratsioonesinemine

karateklubi Nüke, MM-kuld Li Lirisman klubist Budo

Võimlas Sumi-e töötuba Õpilaselt 2,50€ klassijuhatajale 14.15 – 7C ja õp Juus 15.25 – 8A ja õp Suursaar Adamson-Ericu muuseumis

Elavad pildid Jaapani ajaloost

Korraldab 11C ja Kahrut Eller vil!

10.00 – 12B

11.00 – 12A, 11B, 11A 12.00 – 10C, 10A, 12C 13.00 – 10B

Aulas

Nissani keskuse külastus

10.00-11.00 – 15 poissi 9.-11. klassidest reg alusel Nissani keskuses

Noorte elust Jaapanis

Henry Kopra

11.00-11.45 – 10ABC Auditoorium

Mõõgavõitluskunsti kendo filosoofia ja esitlus 14.00 – 50 õpilast reg alusel

Võimla

Akira Kurosawa samuraifilm „Sõdalase vari“ 17.00-19.45

(5)

Neljapäev, 14. jaanuar 2016

1.-6. klassid

7.-9. klassid

10.-12. klassid

Jaapani kultuuri tutvustavad esitlused 9.00-10.00 – 4.-6. klasside õpilased Aula

Jaapani spordist – Alari Soikmets 11C Anime – Katarina Eva Nelson 11C 10.00 – 1AB, klassis 113 11.00 – 2AB, klassis 116 14.00 – 2CD, klassis 214 15.00 – 1CD, klassis 113 Päikesetõusumaa võlu Tiina Meeri 08.00 – 3ACD, 5D 11.00 – 4A 12.00 – 4BCD 13.00 – 1CD, 2CD Auditooriumis Modellina Jaapanis Iris Persson 10C 12.00 – 3B, klassis 320 Etteasted Jaapanist

Klass on aulas kui on kava, millega esinetakse

09.00 – 4ABCD, 5ABCD, 6ABC Aulas Kitsune Kristel Jakobson 12C 08.00 – 5A, klassis 209 11.00 – 5B, klassis 108 12.00 – 5C, klassis 217

Ikebana – Hanna Grete Toiger 11C Keiserlik perekond – Kristin Hint 11C 08.00 – 6C, klassis 206

10.00 – 6B, klassis 106 12.00 – 6A, klassis 208

Karikatuurikonkurss

09.00-10.30 – Igast klassist 3-4 osalejat, joonistusvahendid

kaasa, paberit saab

Auditoorium Sumi-e töötuba Õpilaselt 2,50€ klassijuhatajale 14.15 – 9B ja õp Soobik Adamson-Ericu muuseumis Karikatuurikonkurss

09.00-10.30 – Igast klassist 3-4 osalejat, joonistusvahendid

kaasa, paberit saab

Auditoorium Jaapani teatrist

Maret Nukke, Tallinna Ülikool

11.00-11.45 – 10C, 11C, 12C Auditooriumis

Ümarlaud „Jaapani viisakus – normid ja praktikad“

Maret Nukke, Alari Allik (Tallinna Ülikool), Heikki Vallaste (Eesti Jaapani Assotsiatsioon)

12.00-13.00 – 10ABC, 11ABC, 12ABC Aula

Sumo ja judo filosoofia ja esitlus 14.00 – Riho Rannikmaa (Eesti Sumoliit) Võimla

Õhtusöök ja vestlus Jaapani toidukultuurist 18.00-... – 40 inimest reg alusel à 12,00 EUR

(6)

Reede, 15. jaanuar 2016

1.-6. klassid

7.-9. klassid

10.-12. klassid

Mälumäng oma klassis

1ABCD, 2ABCD, 3ABCD

Mälumäng Jaapanist

Tiina Pikamäe

11.00 – 4ABCD, 5ABCD, 6ABC

osaleb 1-5-liikmeline võistkond

Aulas

Teemapidu

Jaapani kunstinädala lõpetamine

18.00-22.00 – kõigile!

Mälumäng „Me armastame Jaapanit“

A klassid vs B klassid vs C klassid

võistkondade kaptenid 9. klassidest, igast klassist 1 võistleja publik osaleb mängus

11C inforühm

09.00-10.00 – 7ABC, 8ABC, 9ABC Aula Sumi-e töötuba Õpilaselt 2,50€ klassijuhatajale 13.15 – 9A ja õp Soobik 14.30 – 9C ja õp Raidma Adamson-Ericu muuseumis Teemapidu

Jaapani kunstinädala lõpetamine

18.00-22.00 – kõigile!

Jaapani kaasaegne arhitektuur

Tomomi Hayashi (TTK)

11.00-11.45 – 10A, 11A, 12A Auditooriumis

Animatsiooni töötuba, Eesti Nukufilm

10.00-12.30 – 20 õpilast registreerumise alusel à 8,00 EUR Kammersaalis

Kunstinädala mälumäng

Tiina Meeri, Kahrut Eller, Siim Luha

13.00-15.00 – 10ABC, 11ABC, 12ABC Aulas

Teemapidu

Jaapani kunstinädala lõpetamine

Updating...

参照

Updating...

関連した話題 :